portal osiedli, dzielnic i miast
Primary Navigation


 Komunikacja z Radą Osiedla Ujeścisko-Łostowice / tematy dzielnicowe   

FAQFAQ    SzukajSzukaj    ProfilProfil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości    RejestrujRejestruj    ZalogujZaloguj   
www.MojeOsiedle.pl » AH28 » Forum » Tylko nie POLZEN
Napisz nowy temat Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat     

Tylko nie POLZEN

Idź do strony 1, 2    Następna     Odpowiedz do tematu    
Autor Wiadomość
muminki 
   

Stały bywalec


Dołączył: Nie Cze 20, 2010 21:38
Posty: 52
Skąd: Gdańsk-Przymorze

PostWysłany: Nie Cze 26, 2011 19:21    Temat postu: Tylko nie POLZEN

Witam

***********

Musimy pamiętać o tym ze najważniejszy jest odbiór części wspólnych bo tego czego nie zrobi Hanza to my zapłacimy ze swoich portfeli
lannii 
   

Bywalec


Dołączył: Pon Kwi 11, 2011 0:07
Posty: 27
Skąd: gdańska

PostWysłany: Nie Cze 26, 2011 21:53    Temat postu: Re: Tylko nie POLZEN

Jeżeli chodzi o zarządcę to po dokładnej weryfikacji najsensowniejszą firmą jest Prestiż. Na zebraniu wypowiedzi były rzeczowe. Niestety nie każdy był w stanie zrozumieć, że nie da się w tej chwili wyliczyć dokładnych opłat, chyba, że ktoś wie ile będzie zużywał wody, ciepła. Tak naprawdę ważną informacją jest ile będzie wynosiła opłata za zarządzanie ( 0,55gr cena do negocjacji ), fundusz remontowy ( 0,50 gr). Jako jedyna firma umożliwiają mieszkańcom wybór konta bankowego, firmy sprzątającej, niczego nie narzucają. Ważną rzeczą jest też ich doświadczenie zarządzają ponad 80 wspólnotami min. na Kielasa, gdzie przejęli wspólnotę od innego zarządcy. A dla osób chcących kontrolować Swoje finanse w domu mają także dostęp przez internet, gdzie będzie podgląd na nasze rachunki i będzie można podać także Swoje liczniki.
Pan z Polzenu nie wiem czy ktoś zwrócił uwagę przedstawił nam symulację z 2009 roku, a mamy 2011 od tamtego czasu opłaty uległy zmianie, poza tym narzuca firmy sprzątające i konto bankowe. Ważną rzeczą, którą naświetlił Prastiż jest fakt iż jesteśmy nowym budynkiem i 0,50 gr wystarczy na fundusz remontowy, przez dwa lata uzbiera się pewna kwota. A przez te dwa lata jesteśmy objęci gwarancją. Inni wyliczali od 0,80 gr do 1,00 zł. Polzen za zarządzanie wyliczył 0,65 gr i szczycił się tym, że w tej kwocie jest konserwacja ( wymiana żarówek i klamek) co mnie niezwykle rozśmieszyło, każdy kto się orientuje wie, że są to rzeczy niezwykle rzadkie i nie wymienia się żarówek i klamek co miesiąc, więc po co komuś płacić 0,15 gr więcej co miesiąc i mieć z góry narzucone jaki bank i kto ma nam sprzątać. Ważną rzeczą jest byśmy wybrali rzetelną i sprawdzoną firmę, która będzie nam pomagać utrzymać naszą wspólnotę w jak najlepszym stanie i nie będzie obojętna na nasze głosy.
Tak naprawdę zarządca będzie robił to co my chcemy, a naszym przedstawicielem będzie zarząd, który powinien być bezstronny, bezkonfliktowy i powinien znaleźć wspólny język z każdym mieszkańcem. Po wydarzeniach na ostatnim zebraniu widać, że obecny zarząd to jakaś pomyłka oczywiście nie wszyscy. Nie wiem kogo oni chcą reprezentować i w czyim imieniu działać bo chyba nie w naszym. Nawet po wyborach nie było sytuacji gdzie wszyscy stanęli i przedstawili się w cywilizowany sposób. Więc co to za zarząd gdzie mieszkaniec nie wie nawet jak się nazywa każda osoba wybrana. Określenie tego co miało miejsce na zebraniu żenującym to nie wiem czy nie za mało.
Zeglarska 
   

Zaglądajacy


Wiek: 42
Dołączył: Nie Kwi 10, 2011 0:49
Posty: 24
Skąd: Gdańsk

PostWysłany: Nie Cze 26, 2011 21:54    Temat postu: Re: Tylko nie POLZEN

Jest mi wstyd za to co miało miejsce na zebraniu. Tak jak myślałem wcześniej my nie jesteśmy wspólnotą tylko dwoma osobnymi blokami, które powinny być dwiema niezależnymi wspólnotami. Niestety zmiana tego byłaby zbyt kosztowna, więc pozostaje nam tylko dojść do porozumienia. Ale nie wiem czy to się uda w obecnej sytuacji. Pięć osób w zarządzie to jest bardzo konfliktowa sprawa, każda logicznie myśląca osoba wie, że skoro mamy cztery klatki to sprawiedliwie byłoby cztery osoby w zarządzie. Ta piąta to niepotrzebne spory. Jakby były cztery osoby i w razie głosowania doszłoby do podziału pół na pół wystarczyłoby uchwalić uchwałę i zapytać się mieszkańców o zdanie, a w dzisiejszych czasach gdzie mamy internet głosowanie nie byłoby kłopotliwe, a zbiorem indywidualnym głosów zajęliby się przedstawiciele klatek. Poza tym co z tego, że mamy pięć osób one i tak bez nas nie będą mogli większości rzeczy uchwalić, będą potrzebne nasze głosy. Więc będzie to samo co przy czterech osobach. Wystarczy naprawdę mieć podstawową wiedzę z zakresu zarządzania nieruchomościami i wspólnotami, żeby podjąć właściwą decyzję. Poza tym każdemu z nas zależy na kosztach, a wybierając pięć osób sami je sobie tworzymy. Zgodnie z ustawą o własności lokali zarząd może od wspólnoty zażądać wynagrodzenia. Więc zamiast czterem osobom będziemy płacić pięciu. A praca ta sama. A przecież te pieniądze moglibyśmy ulokować na fundusz remontowy. Więc jeżeli osoby, które były za pięcioma osobami, myślą, że nie będą musiały nic robić i niczym się nie interesować są w błędzie będziemy oddawali głosy i chodzili na zebrania.
A jeżeli nie będziemy chodzili na zebrania i nie będziemy brali udziału w nich zarząd nic nie będzie mógł zrobić i tym samym na naszym osiedlu nic nie będzie robione, a płacić będziemy jak za zboże.
A jeżeli ktoś nie zamierza interesować się życiem wspólnoty niech później nie ma pretensji, że czegoś nie chciał, albo z czymś się nie zgadza. Bądźmy więc wspólnotą i następnym razem racjonalnie podejmujmy decyzje.

Co do zarządcy to Polzen to jakaś porażka nie tylko kieruję się opiniami na tym forum, ale opiniami innych mieszkańców. Ten Pan otworzył sobie biznes rodzinny, a tak naprawdę wcześniej zajmował się czymś innym.
Nie tylko jest nierzetelną firmą, ale są problemy w rozliczeniach księgowych.

Ten Pan odpada, tak samo jak posesja, nasza wspólnota więc po analizie jestem za prestiżem, wiem o nich dobre opinie z pierwszej ręki moi znajomi są z nich zadowoleni.
medicus 
   

Początkujacy


Dołączył: Nie Cze 26, 2011 21:16
Posty: 7
Skąd: Gdańsk

PostWysłany: Nie Cze 26, 2011 22:04    Temat postu: Re: Tylko nie POLZEN

Stwierdziłem, że się zarejestruję na forum bo ręce opadają co tu się dzieje... Ludzie pomyślmy wspólnie o naszej przyszłości i zacznijmy mówić jednym językiem... to zebranie zdominowane było przez grupę nieprzygotowanych do tematu krzykaczy...

Zgadzam się z przedmówcami, POLZEN to totalny PRL, jeżeli będę mógł zdecydować to na pewno wybiorę PRESTIŻ.

Co do naszego zarządu to uważam, iż powinien on łączyć nas wszystkich a nie dzielić, Pani która została rzekomo wybrana w budynku AH28 ma reprezentować naszych mieszkańców a z podstawami kultury osobistej ma problemy. Jeżeli po tych śmiesznych bezprawnych wyborach, stwierdzono 'wygraliśmy, idziemy na piwo" i z grupą osób wychodzi nie przedstawiając się i poza kłótnią krzykiem i totalnym brakiem przygotowania prawnego nie była w stanie nic zaprezentować... Pozostali wybrani reprezentanci zostali jeszcze na chwilę aby wymienić kilka słów. To nie będzie łączyło tylko dzieliło. Jako mieszkańcy stracimy w takiej sytuacji bardzo dużo, a jest bardzo dużo kwestii o które należy zadbać teraz bo w przyszłości będziemy za nie płacić wspólnie.

Jestem za zarządem czteroosobowym który połączy wszystkich we wspólnotę będzie dbał o interesy wszystkich mieszkańców a nie perfidnie podzieli... dbając o interesy grupki osób.

Pamiętajcie, że odbiór części wspólnych to jedna z najistotniejszych kwestii poza wyborem administratora, która będzie miała wpływ na wysokość naszego czynszu !!!!
labedz1970 
   

Zaglądajacy


Wiek: 53
Dołączył: Śro Kwi 13, 2011 17:37
Posty: 10
Skąd: gdańsk

PostWysłany: Pon Cze 27, 2011 2:43    Temat postu: Re: Tylko nie POLZEN

ŚWIĘTE SŁOWA NIC DODAĆ NIC UJĄĆ. MNIE OSOBIŚCIE INTERESUJE CO SIĘ DZIEJE NA MOIM OSIEDLU I KTO BĘDZIE MNIE REPREZENTOWAŁ. NIE MOGĘ UWIERZYĆ, ŻE SĄ OSOBY, KTÓRE GODZĄ SIĘ NA WSZYSTKO I NIE OBCHODZI ICH ZA CO I ILE BĘDĄ PŁACIŁY. JA NA PEWNO DO NICH NIE NALEŻĘ. JESTEM ZA PRESTIŻEM I SPRAWIEDLIWYM PODZIAŁEM OSÓB W ZARZĄDZIE. NIE MOŻEMY JUŻ NA SAMYM POCZĄTKU STWARZAĆ SOBIE KONFLIKTÓW GRAMY PRZECIEŻ DO TEJ SAMEJ BRAMKI, NIEPRAWDAŻ? POZDRAWIAM WSZYSTKICH SĄSIADÓW TYCH Z AH27 I AH28 Very Happy
krzykoss 
   

Stały bywalec


Wiek: 39
Dołączył: Czw Sty 28, 2010 10:44
Posty: 59
Skąd: EL / GD

PostWysłany: Pon Cze 27, 2011 11:31    Temat postu: Re: Tylko nie POLZEN

Zgadam się z przedmówcą medicus że odbiór części wspólnych jest bardzo ważny i winien być zrobiony prefesjonalnie by nie było jak pisze muminki.

co do liczby 4 czy 5 osób przemówiła wiekszość w atmosferze i formie takiej a nie innej! Moim zdaniem nieparzysta liczta osób to swoisa odpowiedź na mierną argumentacje krzykliwych osób z bloku 27, którzy nie potrafią się zachować, co pokazały zjawiając się na grilu integracyjnym! Lista skarg i zażaleń też mnie nie rusza więc dlaczego miałbym na Nich głosować. ŻAL.

liczę że będziemy żyli na spokojnym osiedlu, a zarząd który chce nas rezprezetować biedzie wywiązywał się z powierzonych mu zadań!

medicus: Proszę wpierw spojrzeć na siebie a nie oceniać. nie zdziwiłbym się gdyby te uwagi pisała osoba z AH27 która to odzywała się nieparlamentarnie po wybraniu zarządu względem mieszkanki AH28 [edit 27-06] (postronna obserwacja bo dyskutować z Tą Panią merytorycznie nie miałem okazji - choć może to i dobrze). Z praw fizyki i nie tylko winniśmy wiedzić że każda akcja wiąże się z reakcją także nie dziwcie się drodzy sąsiedzi że my w bloku zorganizowaliśmy się przeciwko czemuś na co się nie godzimy i co nie przemawia do naszego rozsądku.

Panie lebiedz zmień płytę..

Życzę spokoju,
pozdrawiam życzliwych


Ostatnio zmieniony przez krzykoss dnia Mon Jun 27, 2011 22:47, liczba edycji: 2
krzykoss 
   

Stały bywalec


Wiek: 39
Dołączył: Czw Sty 28, 2010 10:44
Posty: 59
Skąd: EL / GD

PostWysłany: Pon Cze 27, 2011 12:31    Temat postu: Re: Tylko nie POLZEN

medicus:
Cytat:
..po tych śmiesznych bezprawnych wyborach..


- słabo, zwłaszcza że nie było ordynacji i wszyscy wzieli udział w TAKICh a nie innych wyborach (a że nie pomylśi to RABAN). Bezprawnym nazwałbym głosowanie mieszkaniami.. Odwołuję do lektury w temacie WSPÓLNOTA MIESZKANIOWA. rozróżnienia kwesti blok, mieszkanie, mieszkaniec.
// Praktycznie: Głosować mieszkaniami będziemy sobie mogli jeżeli takową ustawę usankcjonuje Zarząd. Krzyki że gdzieś jest więcej mieszkań a gdzieś mniej to czysta kpina..

Obrazowo:
Jakby mieszkało u mnie legalnie 15 zameldowanych, płacących rachunki rugbistów z Burkina Faso to też mogliby głosować.

W krzyku, przy ogólnym poddenerowaniu wszyscy głosowaliśmy i teraz wypeiranie się tego to zwykła hipozryzja.

Napewno osoby zorientowane, będące w zarządzie nie pozwolą na kolejne takie pospolite ruszenie i za sprawą komisji skrutacyjnej przeprowadzi wybory, tak by co głośnijsi krzykacz nie płakali że ich skrzywdzono przez WIĘKSZOŚĆ wyborczą. kłania się podobieństwo do pewnej partii parlamentarnej.

PS: namawiam do korzystania z forum.ulicazeglarska, bo tak postronni ludzie czytają jaki tu kipiej i wstyd w ogóle ujawnać jak pięknie głosowaliśmy. amen
Forum żeglarska jest zamknięte i każdy może się wyrazieć. no chyba że bojkotujecie - ale to już kolejny argument że coniektórych nie można traktować poważnie,

pzdr
medicus 
   

Początkujacy


Dołączył: Nie Cze 26, 2011 21:16
Posty: 7
Skąd: Gdańsk

PostWysłany: Pon Cze 27, 2011 12:51    Temat postu: Re: Tylko nie POLZEN

Drogi Pawełku Skrzekuus,
jeżeli to co napisałeś to merytoryczna rozmowa w której udowadniasz tylko jak próżne są Wasze zamiary to gratuluję odwagi albo...
Jako swoisty przedstawiciel PIS-u budujesz wojenny klimat tylko dla tego, żeby była wojna, jak prezes Jarosław musisz mieć wroga.
POMYŚL !!! - ja napisałem o jednoczeniu wszystkich przedstawicieli a ty podkreślasz podział... Historia pokazała, że w ten sposób rozkradano Polskę... a zaczyna się to od podwórka na którym mieszkasz.
Dla idei posiadania wroga wszyscy zapłacimy słono... tylko po co ???

Niestety pomyliłeś się, nie jestem blondynką z dobermanem.... miałem jednak okazje poznać Twoją fałszywą uprzejmość...
krzykoss 
   

Stały bywalec


Wiek: 39
Dołączył: Czw Sty 28, 2010 10:44
Posty: 59
Skąd: EL / GD

PostWysłany: Pon Cze 27, 2011 13:12    Temat postu: Re: Tylko nie POLZEN

kolego/koleżanko/Tomku(?) opcznie rozumujesz - ja tylko odpisuję na bujczuczne wyowody powyżej, gdyż zupełnie się z nimi nie zgadzam.

podział to zrobiliśnie na grilu. Jakbym miał przytaknać na Wasze zachowanie lub argumenty musiałbym zaprzeczyć sobie.

najwyraźniej nie dojdziemy od konsensusu - na szczęscie nie musimy Wink
'rozluźnij orzeszka' i nie dopisuj sobie wykrzykników tam gdzie ich nie ma.
A popatrz, to ja Ciebie wziełem za pisowca Very Happy

Dodam iż w żaden sposób nie rozdzialam mieszkańców AH27 czy 28, a jedynie grubą kreską odcinam 8 osób z którymi poprostu nie dało się normalnie porozmawiawiać wiadomo kiedy..

pzdr
medicus 
   

Początkujacy


Dołączył: Nie Cze 26, 2011 21:16
Posty: 7
Skąd: Gdańsk

PostWysłany: Pon Cze 27, 2011 14:40    Temat postu: Re: Tylko nie POLZEN

Podejmując nieudaczne próby rozszyfrowania kto kryje się pod loginem "medicus" nie jesteś w stanie skupić się na treści i to Cie gubi drogi sąsiedzie...

Merytoryka której tematem jest "Integracyjny Pseudo Grill" znajduje się na innym forum tutaj rozmawiamy o przyszłym administratorze naszej wspólnoty oraz zarządzie.

Ale skoro o tym grillu wspomniałeś to przechodząc widziałem jaki syf pozostał po Waszym spotkaniu - tak właśnie będziecie dbali o nasze osiedle...

Miłych widoków na przyszłość... i trudno będzie zwalić to na rzekome 8 osób z AH27
bagniarz 
   

Początkujacy


Dołączył: Pon Cze 27, 2011 2:06
Posty: 6
Skąd: Bagien-Borkowo

PostWysłany: Pon Cze 27, 2011 19:36    Temat postu: Re: Tylko nie POLZEN

Ja również postanowiłem napisać swoją opinię w w/w temacie jestem mieszkańcem Żeglarskiej 2 i zgadzam się z osobą „ medicus” , powinniśmy wybrać PRESTIŻ ten POLZEN to porażka.
Nie rozumiem dlaczego ty sąsiedzie „krzykoss” zbaczasz z tematu , obrażasz i prowokujesz do jakiś kłótni. Tylko ty walczysz z ludźmi na tym forum , jakbyś miał w tym jakiś interes ?
Zdenerwowała cię wypowiedź i zdanie innych ?
Nie powinieneś obrażać (Pani z psem ) , i osób których nie znasz .
Wymyśliłeś sobie jakieś 8 osób którzy według ciebie szkodzą naszej wspólnocie , zauważ że wszyscy chcą tego samego , każdy ma prawo do swojego zdania i chyba jak są wytykane jakieś błędy w wykonaniu prac powinniśmy się z tego cieszyć i wspólnie to zgłaszać.
Przykład:
Pisałeś riposty co do drogi , że według ciebie jest wszystko OK , to powiedz mi dlaczego drogi sąsiedzie była ona ostatnio poprawiana przez wykonawcę ?
nyc_80 
   

Nowy na forum


Wiek: 44
Dołączył: Pon Cze 27, 2011 19:53
Posty: 3
Skąd: Gdańsk

PostWysłany: Pon Cze 27, 2011 20:42    Temat postu: Re: Tylko nie POLZEN

Witam,
Kilka słów odnośnie wyboru Zarządu, to spotkanie i głosowanie to jakieś nieporozumienie. Prowadzący i liczący głosy nie dał nic powiedzieć, potraktował mieszkańców niepoważnie, żałowałam, że wybrałam się na to spotkanie. Z tego co widziałam, niektórzy mieszkańcy mieli trochę pytań ale nie doszli do głosu, jakaś dziecinada.

Jestem za PRESTIŻEM. Myślę, że mieszkańcom, którym zależy na dobrym Zarządcy przeanalizują sobie oferty pozostałych firm i wybiorą Prestiż.
Obawiam się co do obecnego Zarządu Wspólnoty, że podczas odbioru części wspólnej będzie im wszystko pasowało, bo z tego co czytam to mieszkańcy Ah28 są zadowoleni z wykonanych robót, a wiadomo, że są 3 osoby w Zarządzie z Ah28. Cóż będziemy płacić...płacić...płacić.

Fajnie byłoby znać imiona i nazwiska Zarządu Smile
grzenio 
   

Stały bywalec


Wiek: 41
Dołączył: Pon Mar 22, 2010 9:46
Posty: 62
Skąd: Borkowo

PostWysłany: Pon Cze 27, 2011 21:09    Temat postu: Re: Tylko nie POLZEN

nyc_80 i inne trolle z forum. zarzad jest podany na www.ulicazeglarska.pl w dziale wspolnota oczywiscie te osoby ktore sie zglosily. mimo prosby do jednej z mieszkanek z ah27, osoby z ah27 nalezace do wybranego zarzadu nie chca sie ujawnic.

mialem tu nie pisac jednak ten ostatni raz napisalem.. pozdrawiam i zapraszam na http://www.ulicazeglarska.pl oraz http://forum.ulicazeglarska.pl i tylko podkreslam iz strona jest tworem mieszkancow. nie ma nic wspolnego z deweloperem ani zadna inna firma lub organizacja komercyjna. wystarczy whois-a domeny zobaczec

co do firmy tez osobiscie jestem za prestizem.

_________________
---- www.autoserwis-hynka.pl ----
8140189
nyc_80 
   

Nowy na forum


Wiek: 44
Dołączył: Pon Cze 27, 2011 19:53
Posty: 3
Skąd: Gdańsk

PostWysłany: Pon Cze 27, 2011 22:10    Temat postu: Re: Tylko nie POLZEN

Nie odczuwam potrzeby bywać na stronie www.ulicazeglarska.pl, widać jaką masz kulturę osobistą po tym co napisałeś: "trolle".
bagniarz 
   

Początkujacy


Dołączył: Pon Cze 27, 2011 2:06
Posty: 6
Skąd: Bagien-Borkowo

PostWysłany: Pon Cze 27, 2011 22:31    Temat postu: Re: Tylko nie POLZEN

Nie zapewniaj, kolego „grzenio”
Nie chcę cię atakować , lecz forum i strona do której ciągle namawiasz troszeczkę mi zalatuje dobrym PR co do WYKONAWCY i HANZY
Właścicielem domeny jest faktycznie , osoba fizyczna , zapewne ty sąsiedzie …
A jak wytłumaczysz się z tego że strona jest umieszczona na serwerze firmy s4group,
która szczyci się swoimi najlepszymi partnerami :
http://www.s4group.pl/o_firmie/zaufali_nam , i tu na miejscu drugim mamy naszego dewelopera
O właścicielu serwera nazw ( serwera gdzie jest zaparkowana - podpięta domena ) świadczy poniższy wpis - tak jak namawiałeś sprawdziłem… na www.whois.pl
NAZWA DOMENY: ulicazeglarska.pl
typ abonenta: osoba fizyczna
serwery nazw: ns2.s4group.pl. [178.33.51.98] ns3.s4group.pl. [217.153.21.21] ns1.s4group.pl. [178.33.51.97]
utworzona: 2011.01.24 11:13:23
ostatnia modyfikacja: 2011.06.07 07:48:50

Reasumując,www.ulicazeglarska.pl - nie jest to dla mnie wiarygodna strona …
P.S. Nie mam nic do tej firmy , tylko dziwi mnie ten zbieg okoliczności.


Ostatnio zmieniony przez bagniarz dnia Tue Jun 28, 2011 0:08, liczba edycji: 1
Odpowiedz do tematu Strona 1 z 2 Idź do strony 1, 2    Następna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat


 
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Możesz zmieniać swoje posty
Możesz usuwać swoje posty
Możesz głosować w ankietach

Forum Gdańsk

  

osiedla Gdańska:

  2 Potoki 3 Kolory Albatross Towers Alfa Park Ambasador Angielska Grobla Apartamenty Nadmorskie Apartamenty Przy Plaży Arkońska Astra Park Atrium Gdańskie Audiopolis Aura Gdańsk Avalon Awiator Bajkowy Park Baltic Center Barbakan Biskupia Górka Błękitna Kaskada Braci Majewskich Brętowska Brama Browar Gdański Brzozowy Park Budowlani Casa Patrizia Castilla (Kowale) Centralpark Chabrowe Chmielna Park Cieszynka City Park Copernicus Cytrusowe Czterobloki Cztery Kąty Cztery Oceany Cztery Pory Roku Długa Grobla Do Studzienki Dolina Dwóch Jezior Dolina Potęgowska Domy Przy Tanecznej Dwa Tarasy Dziedziniec Energooszczędne Fregata Futura Apartamenty Galeon Gardenia Garnizon Habenda Hiszpańskie Hokejowa Horyzont Jabłoniowa (INPRO) Jabłoniowa (PB Kokoszki) Jabłoniowy Sad Jary Jasień Jasień Park Jaworzniaków Jednorożca (Wroński) Jelitkowo Jelitkowski Dwór Jezioro Jasień Jodłowy Park Kameralne Kamienica Francuska Kamienica Pod Wrzosem Kamienice Magellana Kamienice Nad Motławą Kamienice Nad Strzyżą Kamieniczki Akademickie Kartuska 26 Kazimierz Kiełpino Górne Klimaty Klukowo Kochanowskiego 39 Kolorowe Krokusowe Królewskie Wzgórze Kryształowe Kwartał Kamienic Laurowe Lawendowe Wzgórza Leszczynowe Lipce Łostowice Maciejka Maćkowy Marina Primore Matemblewo Migowskie Tarasy Mila Baltica Miłe Miłe Wzgórze Morena Park Morenova Morenowe Wzgórze Myśliwska 17 Myśliwska Park Myśliwski Stok Myśliwskie Nad Jarem Nad Jeziorem Nad Wodą Nadmorski Dwór Neptun Park Niedźwiednik Nova Oliva Nowa Letnica Nowa Osowa Nowator Nowe Osiedle Nowiec Nowy Horyzont Olimp (Kowale) Oliwa Park Optima Orle Gniazdo Orunia Górna Osowa II Osowa Wodnika Ostoja Myśliwska Pana Tadeusza Parkowe Wzgórze Piastów Pięciu Mostów Piotrkowska 27 Platinum Park Platynowa Pogodne Pohulanka PB Górski Polonica Południowe Pomarańczowe Promienne Przeróbka Przy Srebrnej Ptasia Quattro Towers R.S.M. Budowlani Reduta Żbik Rezydencja Marina Robyg Sarnia Dolina Słoneczna Dolina Słoneczna Morena Słoneczne Słoneczne Wzgórza Słoneczniki Smęgorzyno Srebrzysta Podkowa (Kowale) Stary Chełm Stylowe Szafarnia Szmaragdowe Wzgórze Szpora 7 Św. Wojciech Świerkowe Świętokrzyskie Świętokrzyskie (PB EKO) Świrskiego Trzy Dęby Trzy Żagle Ujeścisko Vivaldiego Wieża Leszka Białego Wieżycka Wieżycka Folwark Wiktorii Wilanowska Willa Wajdeloty Wiszące Ogrody Wolne Miasto Wróbla Staw Wzgórze Elizy Wzgórze Focha Wzgórze Magellana Za Słoneczną Bramą Zabornia Zabytkowa Współczesna Zakoniczyn Zapiecek Zielona Dolina Zielone Zielony Stok Złota Karczma

dzielnice Gdańska:

  Aniołki Brętowo Brzeźno Chełm Jasień Kokoszki Krakowiec-Górki Zachodnie Letnica Matarnia Młyniska Nowy Port Oliwa Olszynka Orunia-Św. Wojciech-Lipce Osowa Piecki-Migowo (Morena) Południe Przymorze (Małe i Wielkie) Rudniki Siedlce Stogi z Przeróbką Strzyża Suchanino Śródmieście VII Dwór Wrzeszcz Wyspa Sobieszewska Wzgórze Mickiewicza Zaspa (Młyniec i Rozstaje) Żabianka-Wejhera-Jelitkowo-Tysiąclecia

Forum Sopot

  

osiedla Sopotu:

  Aquarius Dolina Gołębiewska Grunwaldzka 93a Osiedle Marii Ludwiki Osiedle Mickiewicza Polana Świemirowska Przylesie Sopocka Rezydencja

dzielnice Sopotu:

  Brodwino Dolny Sopot Górny Sopot Kamienny Potok Karlikowo Świemirowo

Forum Gdynia

  

osiedla Gdyni:

  Albatros Altoria Apartamenty Altus Apartamenty Centrum Apartamenty Conrada Apartamenty Gdynia 3000 Apartamenty Na Polanie Baltic Villa Batorego 7 Bernadowo Cadena Park Chrobrego Columbus Demptowo Dolina Cisów Fikakowo Fort Forest Gdyńskie Gorczycowa 3 Horyzonty Gdyni Jantarowe Kamienica Bosmańska Kamienica Moderna Kasztanowa Kępa Redłowska Komandorskie Wzgórze Leśne Łanowa I Marco Polo Mistral Morskie Myśliwskie Tarasy Nad Kępą Nawigator Orłowska Bryza Parkowe Patio Róży Pomorska 57 Redłowska Kaskada Redłowski Stok Rezydencja Sokół Rezydencja Tarasy Sea Towers Shiraz Park Skłodowska 8 Skłodowskiej Sojowa Sokółka Sokółka Zielenisz Śniadeckich 4 Transatlantyk Uranowa Villa Spokojna Wiczlino Ogród Willa Nad Morzem Witawa Zacisze Leśne Zielona Dolina Zielone

dzielnice Gdyni:

  Babie Doły Chwarzno - Wiczlino Chylonia Cisowa Dąbrowa Działki Leśne Grabówek Kamienna Góra Karwiny Leszczynki Mały Kack Obłuże Oksywie Orłowo Pogórze Pustki Cisowskie - Demptowo Redłowo Śródmieście Wielki Kack Witomino (Radiostacja i Leśniczówka) Wzgórze Św. Maksymiliana

W REGIONIE:
Bytów Chojnice Gdańsk Gdynia Hel Jastarnia Kartuzy Kąty Rybackie Kolbudy Koleczkowo Kosakowo Kościerzyna Krynica Morska Kwidzyn Lębork Łeba Łęgowo Malbork Mierzeszyn Pruszcz Gdański Pszczółki Puck Reda Rotmanka Rumia Słupsk Sopot Starogard Gdański Straszyn Tczew Ustka Wejherowo Władysławowo Żukowo

      FORUM GDAŃSK     FORUM SOPOT     FORUM GDYNIA     FORUM PRUSZCZ GDAŃSKI     FORUM STRASZYN

    FILMY Gdańsk/Sopot/Gdynia      TRÓJMIEJSKA GALERIA      Co warto zobaczyć na świecie?

Portal www.MojeOsiedle.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników serwisu. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
Copyright © www.MojeOsiedle.pl 2001-2024   Forum Dyskusyjne MOJE OSIEDLE, DZIELNICA i MIASTO
Załóż forum  |   Kontakt  |   O nas  |   Regulamin   |  Reklama