portal osiedli, dzielnic i miast
Primary Navigation


 Komunikacja z Radą Osiedla Ujeścisko-Łostowice / tematy dzielnicowe   

FAQFAQ    SzukajSzukaj    ProfilProfil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości    RejestrujRejestruj    ZalogujZaloguj   
www.MojeOsiedle.pl » Wspólnota Olimpijska 13-15-17-19 » Forum » Wspólne pomieszczenie w piwnicy - pomysły
Napisz nowy temat Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat     

Wspólne pomieszczenie w piwnicy - pomysły

Idź do strony Poprzednia    1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8    Następna     Odpowiedz do tematu    
Autor Wiadomość
kleopatra1234 
   

Nowy na forum


Dołączył: Pią Lis 13, 2009 15:29
Posty: 3
Skąd: Gdańsk

PostWysłany: Sob Sty 16, 2010 15:08    Temat postu: Re: Wspólne pomieszczenie w piwnicy - pomysły

brilka napisał:

Asterinx, jesteśmy z mężem pasjonatami obserwacji nieba nocą i stąd małe pytanie - czy możemy ustawić w pomieszczeniu, które znajduje się nad tobą, lunety? Myślę, że nie powinno Ci to przeszkadzać, bo to w końcu bardzo ciche hobby Smile



ja również mieszkam na trzecim pietrze i mogę udostępnić balkon myślę że Pani i Pani mąż zmieścicie się na moim balkonie. a co do pomieszczenia nad moim mieszkaniem to proszę bardzo wystarczy wstawić okno, ocieplić dach, zrobić podłogę (oczywiście na swój koszt) przynajmniej u mnie będzie cieplej Wink
M_d_M7 
   

Forum Ekspert


Wiek: 47
Dołączył: Pon Paź 19, 2009 17:12
Posty: 413
Skąd: Gdańsk

PostWysłany: Sob Sty 16, 2010 15:17    Temat postu: Re: Wspólne pomieszczenie w piwnicy - pomysły

BRILKA!!!! SUPER!!! Tak sie sklada, ze rowniez interesuje sie astronomia Wink

W tym ukladzie moja propozycja jest taka - Kiedy bedziecie chcieli mozecie przyjsc na uzytkowany przeze mnie ogrodek i skorzystac z podestu Smile powaznie Wink A w piwnicy mozemy kiedys rzucic projekcje a'la planetarium - udostepniam projektor, komputer i dostep do necika Smile

Nie wszystkie nasze zainteresowania sa tak ciche (choc w Trojmiescie znalazlby sie taki, ktoremu Twoj teleskop rzucalby cien na jego okno przy Nowiu Ksieżyca (hehehe)) i roslilby sobie prawo do ogladanie Wielkiej Niedzwiedzicy od poludniowej strony Domu Smile

Zapraszam na mila rozmowe (dzisiaj szukalem chetnych do zabawy na sniegu ale wszyscy zmarzlacy wola grac w komputerowe gry RazzRazzRazz
numernabis 
   

Nowy na forum


Dołączył: Nie Sty 17, 2010 20:33
Posty: 1
Skąd: gdańsk-cztery-pory-roku-olimpijska

PostWysłany: Nie Sty 17, 2010 21:37    Temat postu: Re: Wspólne pomieszczenie w piwnicy - pomysły

Witam Wszystkich.
Myślę, że przydałoby się wiecej zrozumienia dla sąsiadów z parteru. Fajnie jest sypać pomysłami jak wykorzystać pomieszczenie w piwnicy, jesli ktoś mieszka na I, II lub III piętrze. Jeśli bilard to cichy sport to mam wrazenie, że nasz "fan bilarda" nigdy w niego nie grał. Rozbijałeś kiedyś bile??? Czytając Wasze komentarze, pełne złośliwych uwag i przechwałek jaki to sprzęt posiadacie i że możecie go udostępnić- żenada!!! Pewnie że byłoby dobrze upchać gdzieś sprzęt, na który nie ma miejsca w mieszkaniu. Jeśli jest wśród nas tylu miłośników sportu- proponuje bieganie (mamy tyle terenu) lub długie spacery z psem- tak żeby nie siusiał na klatce! Jeśli ktoś posiada choć troszkę wyobraźni i stać go na troszkę empatii, to niech postawi się na miejscu sąsiadów z parterów. Kupując nowe, wymarzone m- nikt nie chciałby uciążliwego towarzystwa pod mieszkaniem. I błogam nie odpisujcie, że "ja bym nie miał nic przeciwko" Ponadto myślę, że błedem jest wypowiadanie się, "kto jest za" za osoby, które jeszcze nie zamieszkały (klatka 13). W sprawie, która będzie dotyczyła ich bezpośrednio, powinni się wypowiedzieć osobiście. Pomysł z siłownią czy fitness- super chętnie bym korzystała z takiej rekreacji na miejscu. Na chwile obecną dojerzdzam na basen 20 km. Ale nie kosztem sąsiadów. Czy fakt ,że jestem fanką ścianek wspinaczkowych upoważnia mnie to tego by wymuszać na mieszkańcach montażu na scianach naszego budynku wypustów do wspinania?
Ilu mieszkańców, tyle pomysłów i w 100% nie da się uszczęśliwić wszystkich osób! Na dzień dzisiejszy możemy się szanować i nie skakać sobie do oczu, bo strach pomysleć co będzie za dwa lata.
Pozdrawiam
pioTrB 
   

Bywalec


Dołączył: Nie Wrz 07, 2008 22:46
Posty: 33
Skąd: Gdańsk

PostWysłany: Nie Sty 17, 2010 22:06    Temat postu: Re: Wspólne pomieszczenie w piwnicy - pomysły

i tak pomieszczenie jest dla mieszkancow w najgorszym wypadku podzielimy je rowno na 13 czesci .. wiec i tak kilka pomieszczen sie polaczy i zrobia sobie cos wspolnie...
asterinx 
   

Forumowicz


Wiek: 44
Dołączył: Wto Wrz 01, 2009 16:36
Posty: 146
Skąd: AH23

PostWysłany: Nie Sty 17, 2010 22:57    Temat postu: Re: Wspólne pomieszczenie w piwnicy - pomysły

numernabis napisał:
Witam Wszystkich.
Myślę, że przydałoby się wiecej zrozumienia dla sąsiadów z parteru. Fajnie jest sypać pomysłami jak wykorzystać pomieszczenie w piwnicy, jesli ktoś mieszka na I, II lub III piętrze. Jeśli bilard to cichy sport to mam wrazenie, że nasz "fan bilarda" nigdy w niego nie grał. Rozbijałeś kiedyś bile??? Pozdrawiam



i kto tu jest zlosliwy....... tego typu sytuacje nie sprzyjaja dobrej komunikacji miedzy sasiadami, zaproponowalem bilard dla przykladu to po pierwsze, zalozylem ten post zeby poznac inne propozycje zagospodarowania tego miejsca

w aktach notarialnych jest zapis co do podpiwniczenia wobec czego mozna bylo byc pewnym ze taki temat zagospodarowania tego miejsca wyplynie wczesniej czy pozniej


chcesz chodzic na spacery to sobie chodz nikt nie broni, chcesz jezdzic na basen jewzdzij ale nie narzucaj mi co moge czego nie moge

to wolny kraj i jak mam ochote wypowiedziec sie co o tym mysle to mam do tego prawo, jak chcesz w ten sposob grac nie ma problemu ale nie pojdzie ci to tak latwo

poza tym we wspolnocie liczy sie wiekszosc glosow to tyle

kazdy ma jakis udzial w tym pomieszczeniu , chyba ze sie myle i moze powinnismy sie wszyscy zrzeknac tego miejsca na rzecz pani brilki i spolki zeby mogli wykorzystac je na swoje tylko cele bo takie odnosze wrazenie


co do wypowiedzi piotra to popieram

_________________
_asterinx_
7699396
M_d_M7 
   

Forum Ekspert


Wiek: 47
Dołączył: Pon Paź 19, 2009 17:12
Posty: 413
Skąd: Gdańsk

PostWysłany: Pon Sty 18, 2010 6:48    Temat postu: Re: Wspólne pomieszczenie w piwnicy - pomysły

mnie zastanawia tylko jedno - dlaczego oponenci jakiejkolwiek inicjatywy nie daja jakichkolwiek propozycji.

Latwo jest sprzeciwiac sie. Mi tez kilka rzeczy nie podoba sie ale - z drugiej strony - nie sa az tak uciazliwe, zeby negowac.

wyobrazcie sobie, ze gdyby cala wspolnote cechowala taka postawa to nie byloby usmiechow na parkingu, nie byloby wspolnego wyciagania samochodow, pomagania przy noszeniu mebli i wielu innych.

oczywiscie, najlepszym rozwiazaniem w takim ukladzie bedzie chyba podzial na rowne czesci. Zastanawiam sie jaka wojna wybuchnie gdy i takie rozwiazanie komus sie nie spodoba.


Doszedl do mnie komunikat jeszcze w jednej kwestii: chyba nie warto bedzie udzielac sie i tworzyc. Po co skoro i tak znajdzie sie ktos, komu NIE SPODOBA SIE i koniec.... a szkoda....


Ostatnio zmieniony przez M_d_M7 dnia Mon Jan 18, 2010 6:53, liczba edycji: 1
M_d_M7 
   

Forum Ekspert


Wiek: 47
Dołączył: Pon Paź 19, 2009 17:12
Posty: 413
Skąd: Gdańsk

PostWysłany: Pon Sty 18, 2010 6:51    Temat postu: Re: Wspólne pomieszczenie w piwnicy - pomysły

no wlasnie: zastanawiam sie, czy jak podzielimy na czesci ta wspolna piwnice to czego nie bedzie mozna postawic/robic Smile
kleopatra1234 
   

Nowy na forum


Dołączył: Pią Lis 13, 2009 15:29
Posty: 3
Skąd: Gdańsk

PostWysłany: Pon Sty 18, 2010 10:48    Temat postu: Re: Wspólne pomieszczenie w piwnicy - pomysły

podział na części będzie chyba najlepszym rozwiązaniem: ci którzy chcą tam wstawić stół bilardowy czy urządzenia do ćwiczeń połączą swoje pomieszczenia i zrealizują swój pomysł i oponenci jakiejkolwiek inicjatywy również powinni być zadowoleni, gdyż nie dopuszczą tym sposobem na zagospodarowanie części wspólnej jako całości Wink
ptaszyna10 
   

Bywalec


Dołączył: Śro Maj 21, 2008 11:10
Posty: 28
Skąd: Gdańsk - Kowale

PostWysłany: Pon Sty 18, 2010 12:12    Temat postu: Re: Wspólne pomieszczenie w piwnicy - pomysły

Być może to nie będzie popularna propozycja ale może suszarnia, mieszkania nie są największe a suszenie większych rzeczy zajmuje sporo czasu.
Poza tym według mnie (co już chyba odpadło wcześniej ) patrząc na ilość dzieci w bloku byłaby świetlica dla dzieciaków równie hałaśliwe jak bilard, a miejsce spotkań dla dzieciaków z tatusiami super. Z czasem i tak zacznie się zapraszanie do domów. A w takiej świetlicy można ustawić duzy domek, jakąś ślizgawkę , rzeczy które w pokojach dzieciaków się nie mieszczą. Wiem, wiem... i tak nic z tego Laughing
M_d_M7 
   

Forum Ekspert


Wiek: 47
Dołączył: Pon Paź 19, 2009 17:12
Posty: 413
Skąd: Gdańsk

PostWysłany: Pon Sty 18, 2010 12:16    Temat postu: Re: Wspólne pomieszczenie w piwnicy - pomysły

najsmieszniejsze jest to, ze z punktu widzenia oponentow JAKIEJKOLWIEK inicjatywy to niewiele zmieni bo stol lilardowy bedzie wydawal pomruk bez wzgledu na to, czy bedzie rozstawiony na czesci czy na calosci Wink

swoja droga to nawet nie sprawdzilismy czy w ogole jakiekolwiek halasy wychodza z pomieszczenia..... To jest strop.

Wiecej halasu wytwarzaja łupiące głośniki i krzyki pod prysznicem Wink
ale - nie wtracam sie - jak zwykle jestem za Wink

no i glowa do gory - kiedy kulig robimy? Very Happy
brilka 
   

Stały bywalec


Dołączył: Wto Wrz 16, 2008 21:29
Posty: 54
Skąd: Gdańsk Śródmieście

PostWysłany: Pon Sty 18, 2010 13:51    Temat postu: Re: Wspólne pomieszczenie w piwnicy - pomysły

Załącznik Nr 1 do uchwały Nr 6 z dnia 07.01.2010 r. "Regulamin porządku domowego dla wspólnoty mieszkaniowej ul. Olimpijska 13, 15, 17, 19 w Gdańsku":
"Zabrania się:
pkt 13. Przechowywania w piwnicach lub innych pomieszczeniach materiałów zagrażających bezpieczeństwu bądź uciążliwych dla mieszkańców."!!!

Dla informacji tych, którzy mają wielkie pretensje o to, że nie podaję żadnych propozycji na wykorzystanie tego pomieszczenia powtarzam jeszcze raz - przyszliśmy tutaj mieszkać, dzieci wychowywać w domu, a czas wolny spędzać nie w piwnicy, lecz w bardziej przyjaznym środowisku, a jeżeli chcemy spotkać się z sąsiadami, to nie mamy nic do ukrycia i zapraszamy ich do swojego mieszkania, a nie do piwnicy.

Ktoś z Was wspominał o stropach - jakby nie zauważył to właśnie przez stropy w tym budownictwie najbardziej niesie się hałas.

Nie dziwię się tym, którzy mieszkają na piętrze, że nie mają nic przeciwko, ale Wy tym bardziej nie dziwcie się Nam, że będziemy negować pomysły, które mogą się wiązać z jakimkolwiek hałasem.

Jak wiadomo większość decyduje, widzę, że Wam nie przeszkadza fakt, że najbardziej zainteresowani są przeciwko, więc cóż pozostaje - w momencie, gdy pojawi się propozycja uchwały każdy zagłosuje jak uważa i tyle.
ptaszyna10 
   

Bywalec


Dołączył: Śro Maj 21, 2008 11:10
Posty: 28
Skąd: Gdańsk - Kowale

PostWysłany: Pon Sty 18, 2010 14:17    Temat postu: Re: Wspólne pomieszczenie w piwnicy - pomysły

Też uważam że piwnica nie jest dobrym miejscem na spędzanie wolnego czasu. Z drugiej strony jest wolne pomieszczenie, więc nie ma sensu żeby stało puste. chciałabym aby to pomieszczenie mogłoby być użytkowane przez wszystkich a nie fanów jednego lub drugiego pomysłu.

Należy poszukać takiego rozwiązania które będzie znośne dla wszystkich mieszkańców. Być może wprowadzenie ograniczenia czasowego użytkowania tychże pomieszczeń byłoby do zaakceptowania np. do godziny 20. Przypuszczam że na parterach mieszkaja również ludzie z małymi dziećmi które ida np. spać i monotone stukanie może doprowadzać do pasji.

Najłatwieszy i najprostyszy spsób zagospodarownia to poprostu dodatkowa powierzchnia dla każdego na pomieszczenie piwniczne. Nie będziemy się integrować w piwnicy a w domach i psuć sobie krwi.
asterinx 
   

Forumowicz


Wiek: 44
Dołączył: Wto Wrz 01, 2009 16:36
Posty: 146
Skąd: AH23

PostWysłany: Pon Sty 18, 2010 14:26    Temat postu: Re: Wspólne pomieszczenie w piwnicy - pomysły

brilka napisał:
Załącznik Nr 1 do uchwały Nr 6 z dnia 07.01.2010 r. "Regulamin porządku domowego dla wspólnoty mieszkaniowej ul. Olimpijska 13, 15, 17, 19 w Gdańsku":
"Zabrania się:
pkt 13. Przechowywania w piwnicach lub innych pomieszczeniach materiałów zagrażających bezpieczeństwu bądź uciążliwych dla mieszkańców."!!!



zeby uznac cos uciazliwego dla mieszkancow nalezy pierw przeprowadzic postepowanie w celu uzyskania odpowiedzi na w/w

proponuje sprawdzic ta trapiaca wszystkich sprawe
udac sie do pomieszczenia piwniczego np w klatce 13 i komisyjnie przeprowadzic poziom halasu

bez tego mozna tylko domiemywac co by bylo gdyby nie bylo itp itd

sadze ze nikt nie chce nikomu bruzdzic czy odbierac ciszy i spokoju tylko
wykorzystac cos co dal nam developer

mysle ze nie ma co prowadzic tutaj sporow na ten temat bo do niczego i tak to nie prowadzi tylko przeprowadzic powyzsze

co do spedzania czasu wolnego......
kazdy ma wybor spedzania go czy na spacerach czy u sasiadow itp
nie mozna tez nazucac/zabraniac np spedzania go w "piwnicy" np na silowni ( ktora wg mnie nie wydaje wiele decybeli) czy innych tego typu rekreacjach

wczesniej poruszana byla kwestia wydzielenia czesci pomieszczenia na w/w , profesjonalnego wygluszenia,zagospodarowania tego miejsca z wprowadzeniem dogodnego regulaminu, nikt Pani nie zmusza do skladania sie na w/w oraz do korzystania z tego typu dobrodziejstw, to dotyczy tylko zainteresowanych,

zrozumienie dla stron za i przeciw jest konieczne do dobrej egzystencji zatem wnosze o powyzsze

_________________
_asterinx_
7699396
M_d_M7 
   

Forum Ekspert


Wiek: 47
Dołączył: Pon Paź 19, 2009 17:12
Posty: 413
Skąd: Gdańsk

PostWysłany: Pon Sty 18, 2010 17:08    Temat postu: Re: Wspólne pomieszczenie w piwnicy - pomysły

a takie pytanie do uzytkownka brilka:

a moze ten uzytkownik wprost zdefiniowac / udowodnic, ze taki stol bilardowy, laweczka do cwiczenia czy sokolwiek tam zaproponowano nie spelnia kryteriow cutowanych przez tego uzytkownika w stopniu wiekszym niz cokolwiek co w tym pomieszczeniu bdzie kiedykolwiek sie znajduje?

Czy w piwnicy tegoz uzytkownika nie znajde niczego czego nie bede mogl podciagnac pod ten paragraf? (bo przeciez sloik z dzemem, stary telewizor, pudlo po lodowce, zabawki zamkniete w piwnicy MOGA stworzyc zagrozenie dla bezpieczenstwa czy tez moga byc uciazliwe?).

bo jestem w stanie udowodnic, ze jest uciazliwe niejedno co w piwnicy uzytkownika brilka sie miesci. Natomiast nie o to chodzi. Uzytkownik brilka nie pokazal mi, ze stol do bilarda bedzie dzialal uzytkownikowi brilka na nerwy.

do wiadomosci uzytkownika brilka: Ja mieszkam na parterze i zrobilem test przenikalnosci dzwieku. Nie wiem jak w klatce 13 ale u mnie dopiero 70dB halasu w piwnicy (tym nieszczesnym wspolnym pomieszczeniu) przenika prog slyszalnosci w domu.

Jestem w stanie to udowodnic - ja, ktory noca omal nie zabilem sie o stojace na srodku korytarza w piwnicy sanki. I wcale nie uwazam, ze sa one zagrozeniem tylko dlatego, ze raz niechcacy ktos postawil je na srodku!!!!

Niech uzytkownik brilka wie, ze nastepne takie dyskusje to przy herbatce lub na spacerze. Koniec z mojej strony.
Jackyforever 
   

Zaglądajacy


Wiek: 49
Dołączył: Pią Lis 27, 2009 16:51
Posty: 16
Skąd: Gdańsk-Orunia

PostWysłany: Pon Sty 18, 2010 18:55    Temat postu: Re: Wspólne pomieszczenie w piwnicy - pomysły

He mieszkam na parterze i ciekawe co powie sasiad z gory jak se wstawie stol bilardowy w domu Laughing A tak na serio to smiac mi sie chce jak slysze ze pomieszczenie typu silownia czy bilard ma mnie ograniczac tylko do tego rodzaju rozrywki ,oczywiscie chetnie od czasu do czasu zejde i z jednym czy drogim sasiadem zagram w bilard czy w tenisa stolowego czy nawet w szachy ale to nie znaczy ze przestane chodzic na spacery czy gdzie kolwiek indziej to jakis absurd czy nawet jakby byl ten kacik dla dzieci to bede dziecko wychowywal w piwnicy smiechu warte Pan/i Brilka wypowiada sie jakby to mial byc obowiazek a nie rozrywka czy przyjemnosc STANOWCZE TAK DLA WSZELKICH ININCJATYW NAWET DLA TEJ SCIANKI WSPINACZKOWEJ NA BLOKU HAHA!!!
Odpowiedz do tematu Strona 5 z 8 Idź do strony Poprzednia    1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8    Następna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat


 
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Możesz zmieniać swoje posty
Możesz usuwać swoje posty
Możesz głosować w ankietach

Forum Gdańsk

  

osiedla Gdańska:

  2 Potoki 3 Kolory Albatross Towers Alfa Park Ambasador Angielska Grobla Apartamenty Nadmorskie Apartamenty Przy Plaży Arkońska Astra Park Atrium Gdańskie Audiopolis Aura Gdańsk Avalon Awiator Bajkowy Park Baltic Center Barbakan Biskupia Górka Błękitna Kaskada Braci Majewskich Brętowska Brama Browar Gdański Brzozowy Park Budowlani Casa Patrizia Castilla (Kowale) Centralpark Chabrowe Chmielna Park Cieszynka City Park Copernicus Cytrusowe Czterobloki Cztery Kąty Cztery Oceany Cztery Pory Roku Długa Grobla Do Studzienki Dolina Dwóch Jezior Dolina Potęgowska Domy Przy Tanecznej Dwa Tarasy Dziedziniec Energooszczędne Fregata Futura Apartamenty Galeon Gardenia Garnizon Habenda Hiszpańskie Hokejowa Horyzont Jabłoniowa (INPRO) Jabłoniowa (PB Kokoszki) Jabłoniowy Sad Jary Jasień Jasień Park Jaworzniaków Jednorożca (Wroński) Jelitkowo Jelitkowski Dwór Jezioro Jasień Jodłowy Park Kameralne Kamienica Francuska Kamienica Pod Wrzosem Kamienice Magellana Kamienice Nad Motławą Kamienice Nad Strzyżą Kamieniczki Akademickie Kartuska 26 Kazimierz Kiełpino Górne Klimaty Klukowo Kochanowskiego 39 Kolorowe Krokusowe Królewskie Wzgórze Kryształowe Kwartał Kamienic Laurowe Lawendowe Wzgórza Leszczynowe Lipce Łostowice Maciejka Maćkowy Marina Primore Matemblewo Migowskie Tarasy Mila Baltica Miłe Miłe Wzgórze Morena Park Morenova Morenowe Wzgórze Myśliwska 17 Myśliwska Park Myśliwski Stok Myśliwskie Nad Jarem Nad Jeziorem Nad Wodą Nadmorski Dwór Neptun Park Niedźwiednik Nova Oliva Nowa Letnica Nowa Osowa Nowator Nowe Osiedle Nowiec Nowy Horyzont Olimp (Kowale) Oliwa Park Optima Orle Gniazdo Orunia Górna Osowa II Osowa Wodnika Ostoja Myśliwska Pana Tadeusza Parkowe Wzgórze Piastów Pięciu Mostów Piotrkowska 27 Platinum Park Platynowa Pogodne Pohulanka PB Górski Polonica Południowe Pomarańczowe Promienne Przeróbka Przy Srebrnej Ptasia Quattro Towers R.S.M. Budowlani Reduta Żbik Rezydencja Marina Robyg Sarnia Dolina Słoneczna Dolina Słoneczna Morena Słoneczne Słoneczne Wzgórza Słoneczniki Smęgorzyno Srebrzysta Podkowa (Kowale) Stary Chełm Stylowe Szafarnia Szmaragdowe Wzgórze Szpora 7 Św. Wojciech Świerkowe Świętokrzyskie Świętokrzyskie (PB EKO) Świrskiego Trzy Dęby Trzy Żagle Ujeścisko Vivaldiego Wieża Leszka Białego Wieżycka Wieżycka Folwark Wiktorii Wilanowska Willa Wajdeloty Wiszące Ogrody Wolne Miasto Wróbla Staw Wzgórze Elizy Wzgórze Focha Wzgórze Magellana Za Słoneczną Bramą Zabornia Zabytkowa Współczesna Zakoniczyn Zapiecek Zielona Dolina Zielone Zielony Stok Złota Karczma

dzielnice Gdańska:

  Aniołki Brętowo Brzeźno Chełm Jasień Kokoszki Krakowiec-Górki Zachodnie Letnica Matarnia Młyniska Nowy Port Oliwa Olszynka Orunia-Św. Wojciech-Lipce Osowa Piecki-Migowo (Morena) Południe Przymorze (Małe i Wielkie) Rudniki Siedlce Stogi z Przeróbką Strzyża Suchanino Śródmieście VII Dwór Wrzeszcz Wyspa Sobieszewska Wzgórze Mickiewicza Zaspa (Młyniec i Rozstaje) Żabianka-Wejhera-Jelitkowo-Tysiąclecia

Forum Sopot

  

osiedla Sopotu:

  Aquarius Dolina Gołębiewska Grunwaldzka 93a Osiedle Marii Ludwiki Osiedle Mickiewicza Polana Świemirowska Przylesie Sopocka Rezydencja

dzielnice Sopotu:

  Brodwino Dolny Sopot Górny Sopot Kamienny Potok Karlikowo Świemirowo

Forum Gdynia

  

osiedla Gdyni:

  Albatros Altoria Apartamenty Altus Apartamenty Centrum Apartamenty Conrada Apartamenty Gdynia 3000 Apartamenty Na Polanie Baltic Villa Batorego 7 Bernadowo Cadena Park Chrobrego Columbus Demptowo Dolina Cisów Fikakowo Fort Forest Gdyńskie Gorczycowa 3 Horyzonty Gdyni Jantarowe Kamienica Bosmańska Kamienica Moderna Kasztanowa Kępa Redłowska Komandorskie Wzgórze Leśne Łanowa I Marco Polo Mistral Morskie Myśliwskie Tarasy Nad Kępą Nawigator Orłowska Bryza Parkowe Patio Róży Pomorska 57 Redłowska Kaskada Redłowski Stok Rezydencja Sokół Rezydencja Tarasy Sea Towers Shiraz Park Skłodowska 8 Skłodowskiej Sojowa Sokółka Sokółka Zielenisz Śniadeckich 4 Transatlantyk Uranowa Villa Spokojna Wiczlino Ogród Willa Nad Morzem Witawa Zacisze Leśne Zielona Dolina Zielone

dzielnice Gdyni:

  Babie Doły Chwarzno - Wiczlino Chylonia Cisowa Dąbrowa Działki Leśne Grabówek Kamienna Góra Karwiny Leszczynki Mały Kack Obłuże Oksywie Orłowo Pogórze Pustki Cisowskie - Demptowo Redłowo Śródmieście Wielki Kack Witomino (Radiostacja i Leśniczówka) Wzgórze Św. Maksymiliana

W REGIONIE:
Bytów Chojnice Gdańsk Gdynia Hel Jastarnia Kartuzy Kąty Rybackie Kolbudy Koleczkowo Kosakowo Kościerzyna Krynica Morska Kwidzyn Lębork Łeba Łęgowo Malbork Mierzeszyn Pruszcz Gdański Pszczółki Puck Reda Rotmanka Rumia Słupsk Sopot Starogard Gdański Straszyn Tczew Ustka Wejherowo Władysławowo Żukowo

      FORUM GDAŃSK     FORUM SOPOT     FORUM GDYNIA     FORUM PRUSZCZ GDAŃSKI     FORUM STRASZYN

    FILMY Gdańsk/Sopot/Gdynia      TRÓJMIEJSKA GALERIA      Co warto zobaczyć na świecie?

Portal www.MojeOsiedle.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników serwisu. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
Copyright © www.MojeOsiedle.pl 2001-2024   Forum Dyskusyjne MOJE OSIEDLE, DZIELNICA i MIASTO
Załóż forum  |   Kontakt  |   O nas  |   Regulamin   |  Reklama